Blackberry lanson telefonin e ri

Kompania BlackBerry ka lansuar telefonin e ri BlackBerry Aurora.

Kjo është pajisja është e para nga kompania që sjell mundësinë e përdorimit të dy kartelave.

Sa i përket specifikave, pajisja fuqizohet nga Snapdragon 425 dhe ka ekran ‘touchscreen’ me 720p, të madhësisë 5.5 inç. RAM memoria ka kapacitet prej 4GB ndërsa hapësira ruajtëse vjen me 32GB. Departamenti i kamerave përbëhet nga kamera kryesore me 13MP dhe kamera dytësore prej 8MP. Bateria prej 3,000 mAh mundëson funksionimin e telefonit.

Çmimi i pajisjes është rreth 260 dollarë dhe për momentin mund të porositet vetëm në Indonezi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme