Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

Sakte.net/ E Premte- 16 Shtator 2016 / 12:05

Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për ‘ngacmimet’ që ju bën kolegëve dhe miqve të saj në rrjetet sociale.

Në një foto të postuar nga moderatori dhe gazetari i njohur, Blendi Fevziu në Instagram, ai ka marrë komplimenta nga Bleona. Këngëtarja e ka quajtur ‘yll’ moderatorin. Bleona edhe më parë është shprehur se ajo dhe Blendi janë miq të mirë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme