Blero dhe Afrona e ftuan në dasmë, këngëtarja e njohur nuk shkoi

Këngëtarja e njohur shqiptare ishte e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës mirëpo nuk shkoi.


Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, ishte e ftuar po ashtu në dasmën e Bleros dhe Afronës.

Mirëpo nëpërmjet disa postimeve në Instagram ajo la të kuptohet se nuk kishe shkuar për ta ndarë gëzimin me mikun e saj të cilin e quan vëlla.

Ajo i ka uruar në rrjete sociale, mirëpo nga Londra, ani pse ditë më parë e publikoi ftesën dhe ishte e gëzuar që çifti e kanë ftuar në dasmë andaj i ka falënderuar edhe publikisht.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme