Blerona dhe Mihrija bëhen bashkë, me këto fustan ato shfaqen përvëluese

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Se fundim Blerona e ka pasur mysafire në emisioin e saj veror këngëtares Mihrije Brahën.

Në një foto të publikuar në rrejetet sociale, Mihrija dhe Blerona shfaqet shumë joshëse me veshjen e tyre.

Edhe pse 50 vjeçare, Mihrija nuk heziton ta shfaq trupin e saj përvëlues. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme