Blerona Zeqiri si Enca (Foto)

Blerona Zeqiri dhe Enca Haxhia janë si t`i ketë bërë një nënë. Të dyja ia mbajnë vetes si shumë seksi, por në fakt është vetëm gjoksi i tyre për të cilin dikush mund t`ua ketë lakmi.

 

Blerona si një prezantuese tashmë me përvojë, duket se nuk do ta ndjekë trendin e të qenit në formë kur del para televizionit.

Madje, ajo nuk e ka dert nëse shfaqet me një fustan ekstravagant dhe kilogramët e saj të tepërt dallohen haptazi, shkruan Indeksonline.

Për t`u vërejtur edhe më shumë, është një fotografi e Yllka Kuqit bashkë me Bleronën. Yllka duket mjaft në formë, kurse Bleronës i shihen mirë këmbët e trasha.

Herë-herë, Blerona edhe mund të duket bukur, por me gjithë ato kile vështirë se do ia arrijë qëllimit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme