Blerta Leka shpallet Miss Universe Albania 2017

Pas një nate të gjatë e të mbushur me spektakël, juria ka vendosur dy emra përfaqësues të Shqipërisë, Miss Universe Albania 2017 dhe Miss World 2017.

Blerta Leka është fituesja e kurorës së Miss Universe Albania 2017. Ajo është përfaqësuesja e Shqipërisë në Miss Universe 2017, që do të organizohet në Amerikë, bën të ditur KultPlus.

Nga tri vajzat finaliste që mbetën deri në fund të garës, Blerta Leka dhe Joana Grabolli janë dy vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë në kompeticionet ndërkombëtare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme