“Bomba” e verës: Inter po e transferon sulmuesin 60 milionësh

Inter transferon sulmuesin 60 milionësh, nuk është Balogun.

Lajm bombastik nga Italia, Inter transferon bomberin 60 milionësh.

Pas përforcimeve si Marcus Thuram, Davide Frattesi, Juan Cuadrado dhe Lazar Samardzic, Inter nuk do të ndalet me kaq. Në organikën e Simone Inzaghit tashmë pritet të vijë edhe një tjetër super përforcim.

Neroaxurët janë në kërkim të një qendërsulmuesi dhe Folarin Balogun është emri më i përfolur javët e fundit.

Por Calcio Mercato, ka lëshuar një lajm bombastik duke shkruar se zikaltërit kanë kthyer vëmendjen kah një tjetër super sulmues.

Sipas Calcio Mercato, Inter synon transferimin e Jonathan David nga Lille i cli është në shënjestrën e disa gjigantëve europian.

Vlera e David në treg është 60 milionë euro, por në gusht Inter do të mund ta transferojë kanadezin për 40 milionë euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme