Bora kishte pranuar një dhuratë të çmuar nga Donaldi, ja sa është vlera e saj

Ja sa kushton varësja që Donaldi i dha Borës.

Nuk vonoi shumë pas puthjes që i dhuroi Borës, Donaldi u përkujdes që t’ia bënte asaj edhe një surprizë tjetër.

Pak ditë pas puthjes që shkëmbyen në Big Brother Vip, Donaldi ia kërkoi Arbanës gjatë spektaklit që ai t’ia dhuronte varësen e tij Borës, shkruan lajmi.

Ai e bëri atë në shenjë të festimit të datës së lidhjes së tyre.

Por a e dini se çfarë lloji i varëses ishte?

Varësja që ai ia dhuroi Borës është flori i punuar me një monedhe të vjetër të kushtueshme në formë medalioni. Ajo është blerë në Shqipëri dhe kushton plot 1000 euro.

Theksojmë se varëse të ngjashme mbanë edhe Trixa në qafë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme