Brad Pitt, nuk njihet pas ndarjes nga Angelina (FOTO)

Aktori i famshëm Brad Pitt shokoi me pamjen e tij sot në Los Angjelos.

 

53-vjeçari ka muaj që ka qëndruar larg syve të publikut duke e izoluar veten në një studio arti pas ndarjes nga bashkëshortja, Angelina Jolie.-transmeton arbresh.info.

Babai i 6 fëmijëve u duk vetëm si hije e imazhit të dikurshëm si “njeriu më seksi në botë”.

Duket se ndarja nga Angelina dhe beteja e shëmtuar ligjore mes tyre e ka dëmtuar keq aktorin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme