Brenda ditëlindjes luksoze të Getoar Selimit (Foto)

Për ‘Ma t’madhin n’ven’ ishte organizuar një mbrëmje speciale.

Ditëlindja e 35-të e reperit kosovar Getoar Selimi, kishte qenë shkas që pjesëtarët e label’it Baba Stars të mblidhen në një vend në Tiranë, rreth një tavoline tejet speciale.

E dekoruar deri në detajin e fundit, me meny speciale dhe nën shoqërinë e partnerëve më të ngushtë, tavolina e ditëlindjes së Getoarit ishte sinonim i perfeksionit.

Geti kishte mbledhur vetëm partnerët e tij, rreth një tryeze të dekoruar me qirinj, përderisa e dashura e tij Marina Vjollca, nuk ishte pjesë e kësaj feste.

Por, ajo e ka surprizuar Getoarin më vonë, duke i sjellë për befasi tortën. /Prive.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme