Burri i Adelina Tahirit në krahët e këngëtares shqiptare

Adelina Tahiri ka marr hovë që nga martesa me burrin e saj të pasur dhe mjaft diferencë në moshë.

Këngëtarja njihet për jetën luksoze, e cila çdo herë shfaqet me rroba të markave të njohura.

Të gjitha këto ia mundëson burri i saj i cili njihet për pasuri.

Duke mos e shfaqur shumë herë në rrjete sociale, një foto që ka qarkulluar në Instagram mund të iu befasojë.

Burri i këngëtares pozon në krahet e këngëtares së njohur, e pa hezitim Big Mama e shpërndau fotografinë në Instgramin e saj privat.

Sigurisht, njihen në mes veti dhe kanë raporte shoqërore të mira. /Kosovarja/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme