Caktohet data dhe vendi i martesës së Messit, shumë të ftuar në dasëm

Lionel Messi dhe Antonella Rocuzzo e kanë vendosur përfundimisht datën dhe vendin e martesës.

Mediat argjentinase shkruajn se Messi do të martohet me Antonellan me 24 qershor, në të njëjtën ditë kur edhe feston ditëlindjen e tij të 30-të.

Ceremonia fetare do të zhvillohet në kishën e Rosarios ndërsa dasma do të mbahet në Arroyo Seco, aty ku familja e Messit e kalon kohën më të madhe.

Në dasëm thuhet se do të jenë mbi 600 të ftuar, numër ky shumë më i madh se që ishte planifikuar.

Cristiano Ronaldo pritet të jetë i ftuar edhepse gjasat për pjesëmarrjen e tij thuhet të jenë të vogla.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme