Caktohet data e duelit të madh mes Mayweather dhe McGregor

Floyd Mayweather dhe Conor McGregor do të përballen më 10 qershor në duelin historik të boksit.

Amerikani i njohur me nofkën “Money” dhe irlandezi i njohur si “The Notorious” kanë vendosur që të përballen në “T-Mobile Arena” në Las Vegas.

Fituesi i këtij dueli do të arkëtojë 100 milionë dollarë edhe pse McGregor ende nuk ka zgjedhur problemin me UFC, transmeton Koha.net.

Mayweather zyrtarisht ka dalë nga pensioni për t’u përballur me McGregorin, i cili tash e një vit i ka kërkuar duel amerikanit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme