Calvin Harris: Show i çmendur në Prishtinë

“Sunny Hill Festival” ka përfunduar gjatë mbrëmjes së kaluar me perfomancën e Calvin Harrisit.

Artisti britanik para mijërave fansave ka performuar hitet ndër vite dhe ndër to ishte dueti me Dua Lipën.

DJ i famshëm britanik gjatë ditës së sotme ka publikuar në rrjetet sociale disa prej momenteve më të veçanta të festivalit.

Ai me këtë rast ka falënderuar të gjithë të pranishmit dhe pohoi se ishte një natë e çmendur në Prishtinë.

“Show i çmendur në Prishtinë. Faleminderit për ftesën, Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme