Capital T i bashkohet fushatës vetëdijësuese (FOTO)

Ai është një prej reperave më të suksesshëm, i cili po korr mjaft suksese me këngët e tij dhe koncertet brenda dhe jashtë vendit.

Përveç muzikës, Capital T duket se ka edhe një anë tjetër mjaft pozitive, ai është edhe shumë bamirës.

Reperi ka shpërndarë në Instagram disa fotografi, ku shfaqet përkrah disa fëmijëve rom në kuadrin e Ditës Ndërkombëtare së Lumturisë në bashkëpunim me UNICEF.

Capital T ka zemër të madhe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme