Capital-T me Ferrari në fitnes (Foto)

E mërkurë, 16 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Capital T ka befasuar fansat  e tij me fotografinë e fundit

Reperi Capital T është treguar interesant në fotografinë e tij të fundit. Në foto ai shihet pranë një veture super luksoze të tipit “Ferrari”.

Capital-i ka thënë se me të po shkon në fitnes, shkruan rtv21.tv

?? Po shkoj n’Gym ???”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Capital-T është “Lejla” të cilën e solli në bashkëpunim me 2po2 dhe Elvana Gjata./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme