Capital T me këngë të re

E shtune, 19 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Reperi i njohur Capital T është shumë aktiv në skenën muzikore.

Përmes një publikimi në Instagram ka bërë të ditur që shumë shpejt do të lansoj projektin e tij më të ri muzikor.

Kujtojmë që projekti i tij i fundit është ai në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe 2Po2, me titull “Lejla”. Projekt ky më i diskutuari dhe mund të themi më i pëlqyeri nga publiku për momentin.

capital-t

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme