Sport

Çka po ndodh me Messin? Mungon në ndeshjen e nesërme të PSG-së

2 ditë më parë

Paris Saint-Germain do të jetë pa Leo Messin në ndeshjen ndaj Metzit, të mërkurën nga ora 21:00. Argjentinasi iu nënshtrua disa ekzaminimeve mjekësore, të cilat

Kylian Mbappe në Premier League? Real Madrid frikësohet nga strategjia e PSG për yllin francez

2 ditë më parë

Real Madrid vazhdon të ngulmojë çdo ditë me manovrat e veta për të joshur Kylian Mbappe që të lërë PSG dhe verën e ardhshme t’i

“Xavi është gati të marrë stolin e Barcelonës”

2 ditë më parë

Legjenda e Barcelonës, Andres Iniesta pohon se ish bashkëlojtari Xavi është gati për të marrë stolin e klubit katalunas. Barcelona nuk është duke kaluar kohë

E bujshme/ Presidenti i FSHB paralajmëron dorëheqjen pas skenave të dhunës në Shkodër

4 ditë më parë

Dhuna në finalet e kampionatit shqiptar të boksit, në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” në Shkodër, ka nxitur reagimin e presidenti i Federatës së Boksit

Nëse jo në janar, Juventusi në verën e ardhshme ia rrëmben yllin e madh Milanit

4 ditë më parë

Merkato e futbollistëve është mbyllur zyrtarisht duke pritur vitin e ri, por në korridoret e skuadrave lëvizjet janë të shumta. Ndër më aktivët dhe shpesh

Solskjaer mbron CR7: Rio Ferdinand nuk e di për çfarë po flet

4 ditë më parë

Rio Ferdinand-it nuk i kanë pëlqyer pamjet e Cristiano Ronaldo-s në krah të Ole Gunnar Solskjaer në stol, në këmbë, që u jepte udhëzime shokëve

Carlo Ancelotti me gjashtë mungesa ndaj Valencias

5 ditë më parë

Carlo Ancelotti ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Valencias që zhvillohet të dielën. Në listë shihet mungesa e gjashtë lojtarëve si:

Lionel Messi është në hall të madh

6 ditë më parë

Lionel Messi është në kërkim të një shtëpie të re dhe mund të zhvendoset në një kështjellë jashtë Parisit. Ylli i Paris Saint-Germain deri tani

Diaz i mërzitur për humbjen e Milanit kundër Liverpoolit: “Mendoj se mund të kishim fituar”

1 javë më parë

Brahim Diaz ishte një nga lojtarët më të mirë për Milanin këtë mbrëmje pasi ata u përballën me Liverpoolin në rikthimin e tyre në Ligën

Lewandowski- Liverpool, vjen lajmi i madh

1 javë më parë

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dëshiron të ribashkohet me Robert Lewandowskin në Anfield. Klopp synon ta bëjë sulmuesin e Bayern Munich, Robert Lewandowski, blerjen kryesore