Sport

Messi, Suarezi dhe Neymari përjetojnë “ferrin” në stërvitje te Barca (VIDEO)

5 vjet më parë

Sakte.net  /  E premte, 14 Tetor 2016  –   18:40 Treshja e frikshme e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar, kanë përjetuar “ferrin” në

Foto/ Ronaldo fiton një tjetër çmim

5 vjet më parë

Sakte.net  /  E premte, 14 Tetor 2016  –   10:17 Pas fitores së kampionatit Evropian duket se Cristiano Ronaldo po vlerësohet në maksimum nga të

Dardanët udhëtojnë në Turqi për ta përkrahur Kosovën (Foto)

5 vjet më parë

Sakte.net  /  E enjte, 13 Tetor 2016  –  18:45 Ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Rusia 2018” Përfaqësuesja e Kosovës, do

UEFA i jep notë negative projektit për renovimin e stadiumit të Prishtinës

5 vjet më parë

Sakte.net  /  E enjte, 13 Tetor 2016  –  09:50 Në letrën prej dy faqeve të UEFA-s, të cilën e ka siguruar gazeta, janë paraqitur punët

Pas Fabregasit, Milani kërkon një tjetër lojtar të Chelseat (Foto)

5 vjet më parë

Sakte.net /  E martë, 11 Tetor 2016  –  12:52 Pas Cesc Fabregas, Milani është duke kërkuar edhe një tjetër lojtar të Chelseat   Sipas ‘Daily

Tensione te Shqipëria, ylli i skuadrës del publikisht kundër De Biasit

5 vjet më parë

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 10:00 Përpara ndeshjes së djeshme është më suar një vendim i çuditshëm i trajnerit De Biazi. Nuk kishte

Ukrainë – Kosovë, formacionet zyrtare

5 vjet më parë

Kosova sot zhvillon ndeshjen e tretë kualifikuese për Botërorin 2018 ndaj Ukrainës në udhëtim. Formacionet zyrtare janë këto:

Sfida me Spanjën, De Biasi: Para portës do vëmë autobus pa rrota

5 vjet më parë

Sakte.net / E diel, 09 Tetor 2016   –  11 : 08 Gianni De Biasi e lë të kuptohet, që ndaj Spanjës do të ndjekë

Formacioni i Shqipërisë ndaj Spanjës (Foto)

5 vjet më parë

Sakte.net / E shtune, 08 Tetor 2016 – 17:15 Gianni De Biasi pritet të luajë me një formacion ndryshe, nga ai që u paraqit në

Kështu u pritën spanjollët në Shkodër nga shqiptarët (Video – Foto)

5 vjet më parë

Sakte.net / E shtune, 08 Tetor 2016 – 09:45 Përfaqësuesja e Spanjës është pritur nga dhjetëra tifozë shqiptar pas arritjes në Shkodër   Skuadra e