Çfarë ka ndodhur me Shkurte Gashin kështu? (Foto)

Këngëtarja e njohur, në paraqitjen e radhës mbanë të veshur një fustan të gjatë i cili i nxjerrë në pah edhe format trupore, shkruan Indeksonline.

Shkurta duket të ketë shtuar shumë në peshë, dhe sigurisht që nuk duket aspak mirë!

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme