Çifti i aktorëve sjellin në jetë fëmijën e parë (Foto)

Çifti i njohur i aktorëve latinë kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

 

Aktorja Marjorie de Sousa tashmë ëshët nëna e vogëlushit Matias.

Akotori Julian Gil  ka shpërndarë në rrjetet sociale foton e mirëseardhjes për bebin e tyre. Çifti njoftoi lidhjen dhe vetëm pak kohë më vonë aktorja dha lajmin e bukur se ishte në pritje të një fëmije.

Të dy aktorët i kemi parë në ekranet shqiptare ku kanë qenë protagonistë dhe kryesisht antagonistë të telenovelave latine. / Gazeta Express/ 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme