Çifti më i lezetshëm mes artistëve kosovarë, a mendoni edhe ju kështu? (Foto)

Çifti më i lezetshëm mes artistëve kosovarë, a mendoni edhe ju kështu? (Foto)

Ata janë një nga çiftet më të lezetshme që ka showbizi shqiptar. Ilir Bokshi e Albulena Kryeziu janë dy fytyrat që të bëjnë me dije se dashuria ekziston.

Qëkur bota e aktrimit i ka bërë bashkë, ata nuk janë ndarë më dhe kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë. E kjo duket se po u shkon si është më mirë, shkruan Indeksonline.

Albulena e Iliri po kalojnë një periudhë të lumtur të jetës e kjo mund të shihet edhe përmes fotografive që jo rrallë herë ata i publikojnë kur janë bashkë.

Se a janë me të vërtetë aq të këndshëm, vlerësojeni edhe ju nga fotografitë e mëposhtme./Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme