Çiljeta 30 vjeç, ja dhurata e Alban Hoxhës që e bën të ndihet si adoleshente

Ditën e djeshme u fol shumë për faktin se Çiljeta ka festuar ditëlindjen e saj.

Një sërë urimesh ajo ka marrë nga kolegët dhe miqtë e afërt ndërkohë që të gjithë prisnin se çfarë kishte rezervuar i dashuri i saj i zemrës, Alban Hoxha për këtë ditë të veçantë.