Çiljeta e pranon: E dashuroj Albanin, dhe më shumë sytë e tij

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Prej kohësh është folur për një lidhje të mundshme mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares Çiljeta Xhilaga.

Komentet që i linin njëri-tjetrit nëpër rrjete sociale bënin që të gjithë të mendonin se dyshja ishte në lidhje.

Megjithatë asnjë pre të dyve nuk e pohonte diçka të tillë.

Por, Çiljeta i ka vënë kapakun këtyre thashethemeve duke pranuar hapur në emisionin Oktapod se është e dashuruar me portierit e Partizanit.

Madje ajo tha se gjëja që dashuron më shumë nga Alban Hoxha, janë sytë e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme