Çiljeta flet për dashurinë e re, takimin e parë dhe kur nisi gjithçka (Video)

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Oktapod”, Çiljeta Xhilaga ka folur edhe për lidhjen e saj me Alban Hoxhën.

Këngëtarja ka pranuar se është në romancë me portierin e Partizanit, ndërsa nikoqiri Turjan Hyska e ka pyetur se çfarë e ka bërë që të bie në dashuri.

 “Çdo gjë lind në impaktin e parë dhe fillon që nga sytë, kështu që ka bërë klik që në takimin e parë dhe ka vazhduar kështu me shumë pasion dhe me dashuri”, ka thënë Çili.

Ajo ka treguar se për herë të parë ishin njohur para nëntë muajsh, në një koncert të sajin.
https://www.youtube.com/watch?v=6sKLAXCPsK8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme