Çiljeta mahnitëse me fustanin e saj transparent (Foto)

Në tapetin e kuq të “Miss Universe Albania 2017” mbrëmë (e enjte) shkelën shumë yje.

Mes tyre njëra ndër të ftuarat  ishte edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila në këtë event u paraqit me një veshje mjaft provokuese.

Një fustan i bardhë transparent, i cili nuk i linte shumë vend imagjinatës, e nxirrte për bukuri këngëtaren Xhilaga.

Stilistja Rrezarta Skifteri duket të ketë qenë “fajtorja” për këtë fustan plot shkëlqim.

Çiljeta shquhet si njëra ndër këngëtaret më seksi shqiptare dhe këtë gjë e vërtetojnë edhe format e saj trupore.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme