Çka po feston Afrona Dika

Modelja Afrona Dika në showbizin shqiptar ka filluar të diskutohet pas lidhjes së saj më këngëtarin Blero. Madje lidhja e tyre është diskutuar aq shumë dhe secili hap i çiftit kthehet në lajm.

Afrona Dika është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga lokacione të ndryshme. Së fundmi ka postuar një fotografi ku shihet duke bërë gëzuar më dikë, por nuk ka treguar qëllimin se për çfarë është duke festuar./Sovrani.info

afrona

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme