Conte e Mourinho në garë për yllin e Suedisë (Foto)

Jose Mouirnho dhe Antonio Conte, përveç Premierligës, janë konkurrentë edhe në afatin e transferimeve

Sipas tabloidit britanik, Daily Express, menaxheri i Chelseas, Anconio Conte ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Benficas, Victor Lindelof.

Kurse, tash e një kohë për këtë lojtar ka shfaqur interesim edhe menaxheri i Manchester United, Jose Mouinho.

Conte do të tentoj që gjatë verës ta transferoj suedezin, i cili është objektivi kryesor i skuadrës nga Stemfor Bridge për sezonin e ri. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme