Cozman i dashuruar, harron përfundimisht Tunën? (Foto)

Duket se Cozman ka gjetur përsëri dashurinë.

Pas ndarjes nga Tuna, shpesh është folur për Cozman dhe është spekuluar se ka filluar lidhje me secilën vajzë që ai është parë.

E duket se një vajzë e me të vërtetë i ka marrë mendjen reperit, e këtë e zbulon miku i tij, e kolegu Majk.

Ai duket se është në darkë me Cozman, i cili shihet i ulur përballë tij dhe po buzëqesh duke shikuar në telefon, ndërsa përshkrimi i Majk “u dashuru pom doket” vetëm sa i nxit spekulimet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme