Dafina publikon një pjesë të këngës me të cilën pretendon tregun ndërkombëtar (Video)

Dafina publikon një pjesë të këngës “Four Seasons”.

Dje u raportua se këngëtarja ka fshirë të gjitha imazhet e videot e publikuara në llogaritë personale në rrjetet sociale, i cili cilësua se mund të jetë një etapë të re.

Dafina Zeqiri ka kohë që po qëndron në SHBA ku po punon për realizimin e ëndrrës amerikane.

E si duket puna po shkon drejt finalizimit pasi që së fundi këngëtarja ka publikuar një pjesë të këngës “Four Seasons”, transmeton Telegrafi.

“Që kur isha një vajzë e vogël ëndrra ime ishte të vi në SHBA dhe të bëhem një artist. Sot unë jam duke e realizuar singelin time të parë (For seasons) është si një ëndërr që po realizohet. Jam përgjithmonë mirënjohëse për një ekip të mahnitshëm i cili besonte në talentin tim dhe jam shumë e ngazëllyer të paraqes para jush singelin tim të parë “FOUR SEASONS””, ka shkruar Dafina në Instagram.

Kujtojmë se shumica e këngëve të Dafit janë bërë hite qysh nga momenti i publikimit. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme