Dafina Zeqiri tregon një sekret të lidhjes së saj (Foto)

 

Ajo gjithmonë është treguar e rezervuar për lidhjen e saj pavarësisht kuriozitetit të madh të mediave dhe fansave.

Lidhja e fundit me Hose-n  duket se po i ecën më së miri kënëgtares pasi djali në fjalë ia ka rrëmbyer zemrën. Por si? Kjo mbetet ende për t’u kuptuar pasi  edhe pse vetë Duffye na ka zbuluar një detaj nëpërmjet një postimi të sapo bërë. “Kështu është kur ti je në një lidhje me një të fiksuar pas atleteve. Dhe kjo është vetëm 10%”, shkruan Dafina në këtë foto ku zbulon koleksio in e atleteve të Hose-s.  Dhe po ta mendosh, kjo është një pikë shumë e përbashkët e çifiti pasi edhe vetë këngëtarja i ka të preferuarat e saj atletet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme