Dagz flet me foshnjën në barkun e Einxhelit: Do të të shikojmë tërë jetën, je filmi ynë i preferuar

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

E këtë e konfirmoi Einxhel mbrëmë përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, Dagzi sonte ka publikuar një video tjetër, ku është shprehur i emocionuar.

“Do të të shikojmë tërë jetën, je filmi ynë i preferuar”, ka shkruar ai krahas videos. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme