Dallgët i përplasin për shkëmbi, vdes babai, vajza 2 vjeçe lëndohet rëndë (FOTO)

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Kornuoll të shtetit anglez.

Një tragjedi familjare ka ndodhur në një plazh të Anglisë. Një burrë ka vdekur dhe vajza e tij 2 vjeçe po trajtohet në spital, pasi janë përplasur pas një shkëmbi nga një dallgë e fuqishme në det.

Në momentin që kanë nisur dallgët e mëdha, burri, gruaja dhe fëmija e tyre ndodheshin në vështirësi, transmetojnë mediet ndërkombëtare.Babai ka ndërruar jetë dhe kjo u konfirmua nga autoritetet.

Vajza e vogël ndërkohë po lufton me jetën në spital. Skuadra e shpëtimit u përpoq që të shpëtojë të gjithë anëtarët e familjes, por arriti të shpëtojë vetëm gruan dhe vajzën. E gjithë ngjarja ka ndodhur në Kornuoll të shtetit anglez.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme