De Biasi sqaron “përplasjen” e tij me Kaçen

Pasi e kishte mohuar shumë herë përplasjen mes tij dhe Ergys Kaçes, Gianni De Biasi e pranon më në fund këtë gjë. Trajneri i Kombëtares tregon se ai i’a ka bërë gjërat e qarta mesfushorit.

Pasi e ka lënë jashtë për ndehsjen ndaj Izraelit, strategu italian De Biazi tregon për “Top Channel” se çfarë ka bërë me Kaçen.

“Me Kaçen kam folur vetëm njëherë para ndeshjes. I’a kam bërë gjerat mjaft të qarta. Ato çfarë i thashë janë gjera që nuk ju interesojnë juve, por atij”, u shpreh De Biazi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme