Del iPad i ri që kushton vetëm 329 dollarë

Kompania më e madhe teknologjike Apple e ka vënë në shitje modelin më të ri të iPad-it.

Ata e kanë publikuar në ueb-faqen e tyre edhe çmimin me t’cilin mund ta bleni këtë pajisje, e që është 329$.

Ky iPad është 9.7 inç, mban 10 orë bateri, dhe pranon mbi 1 milion aplikacione.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme