Demi Rose nuk i duron temperaturat e larta, zhvishet në shkretëtirë

Demi Rose i hoqi të gjitha në fotosesionin e ri.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja nga fotosesioni, ku erdhi gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Modelja publikoi fotografi, në të  cilat shfaqet vetëm në të brendshme, ndërsa gjoksin po e mbulonte me anë të duarve.

“Seria e shkretëtirës vazhdon”, ka shkruar ajo, teksa la të gjithë pa tekst me paraqitjen në mes të shkretëtirës.

Fotografitë e Demi Rose morën shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme