Deputetja boshnjake krenare me Policinë e Kosovës (Foto)

Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka përgëzuar vendimin e shtetit të Kosovës për dërgimin e Njësisë Speciale të Kosovës në Veri dhe ndalimin e hyrjes së trenit serb atje.

Sipas deputetes boshnjake Kosova po bëhet arrë e fortë.

Më poshtë keni postimin e plotë të deputetes:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme