Deri dje mbante kryqin në trup, sot Nozy i është përkushtuar Kuranit? (Foto)

Sakte.net / E premte, 07 Tetor 2016  –  11:22

Reperi nga Shqipëria, Noizy, së fundi ka befasuar opinionin me një fotografi, në të cilën në dorë mban librin e shenjtë Kur’an.

 

Noizy i përket fesë së krishterë, ndërsa së fundi ka pozuar me Kur’an në dorë, shkruan gazeta “Kosova sot online”. Se, a është konvertuar Noizy në mysliman, mbetet koha ta vërtetojë…

Në fotografitë më poshtë shihet Noizy, me kryq në qafë dhe me Kur’an në dorë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme