Dështakët e Premierligës (Foto)

Goal.com ka përzgjedhur ekipin e dështakëve pas përfundimit të xhiros së 34-të të Premierligës

 

Në mesin e dështakëve janë edhe tre yje të Manchester Unitedit: Marouane Fellaini, Marcus Rashford dhe Henrikh Mkhitaryan dhe sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme