Dështimi me De Jong, United gjen tjetër alternativë

United, po synon që ende të përforcohet.

Manchester United synon mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz, pasi një lëvizje për Frenkie de Jong vazhdon të ngecë, konfirmon GOAL, përcjejell ORAinfo.

Erik ten Hag është i vendosur të sigurojë një mesfushor me cilësi të lartë dhe e sheh reprezentuesin spanjoll si një alternativë ideale nëse objektivi kryesor De Jong nuk mund të sigurohet./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme