Dhurata Dora edhe këtë javë në krye të Top Listës (Video)

Dhurata Dora vazhdon të mbajë kreun e “The Top List” edhe për këtë javë. Ndërkohë që ka 10 javë që është pjesë e këtij klasifikimi, prej dy javësh ajo qëndron në krye të listës.

Sa i përket dy vendeve të para, ato janë të njëjta si edhe javën e kaluar, ndërsa treshes më të nxehtë i është bashkangjitur edhe bashkëpunimi më i ri i Ledri dhe Lumi B, “Krejt shokt e mi”. Për këtë javë, kjo këngë është ngjitur me pesë pozicione, duke u renditur në vendin e tretë, raporton TCH.

Dy prurje të reja janë bërë pjesë e listës gjatë kësaj javë. “Redrum”, projekti më i ri i Era Istrefit, që në javën e parë të publikimit është pozicionuar në vendin e gjashtë. Pjesë e klasifikimit është bërë gjithashtu “Knej nga Durrsi”, një këngë e grupit Hitboyz.

Kënga që është ngjitur me më shumë pozicione është “Ajer” e Olidenës dhe Sergio, ndërsa kënga që ka humbur më shumë pozicione është bashkëpunimi i Arnon dhe Jonisës, “4U”.

Ky është klasifikimi zyrtar i “The Top List”, Top Awards, java 64:

Dhurata Dora & Dj Geek – Ayo
Majk – Fund
Ledri ft. Lumi B – Krejt shokt e mi
Ana Bakaj – Reckless
2po2 ft. UniKKatil – Kryt Nalt
Era Istrefi ft. Felix Snow – Redrum
Onat ft. Majk – Le t’xhelozojne
Stresi – Mos u dorzo
Majk – Kcen
Olidena ft. Sergio – Ajer
Capital t ft Macro & Dj Nika – C’est la guerre
Kida ft. Ghetto gheasy – Ajo
Ledri Vula – A jena mire
Era Istrefi – Bonbon
Alban Skenderaj – Stoli i Trendafilave
Shpat Deda – Ninulle
Kida ft. Xhensila – Uh Baby
Stanaj – Romantic
Elvana Gjata ft. Capital T & 2po2 – Lejla
Butrint Imeri – E jona
Getinjo ft. Kida – Ku je
Alban Skenderaj – Dikur
Mozzik ft. Arta – Kom Dasht
Gjiko – Je shku
Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi – Hije
Ronela Hajati – Mos ik
Dhurata Dora- Vec Ty
Besa ft. Flori – 123
Ledri Vula – Kings
Vlashent Sata – Erdhi Dita
Bojken Lako – Sekret
Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
Mc Kresha & Lyrical Son ft. Ledri Vula – Hip Hop
Elvana Gjata – Njesoj
Stine – Bela
Soni Malaj – Pergjithmone
Xuxi – Seven Days
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi – Nuk ma la
Edona Vatoci – Miremengjes
Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
Arnon ft. Jonisa – 4u
Ylli Limani – Shiu
Seven Saraqi – Ani Nasht
Stanaj – Ain’t Love Strange
Blunt ft. Real – Suzi
Janex ft. Dabo – Wannabe
Andrra – Kalle Llamen
NRG Band – Thirrem
Familia Ideale – Per pak drite
Hitboyz – Knej nga Durrsi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme