Di Maria tek Juventusi vetëm nëse…

Juventus do t’i bëjë një dhuratë trajnerit Massimiliano Allegri në rast se eliminon Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Juventus është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Angel Di Maria.

Dhe, mediat italiane raportojnë se në rast se eliminon Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, gjiganti torinez do t’i sigurojë fondet për ta blerë argjentinasin.

Di Maria spekulohet se do të largohet nga Paris Saint-Germain. Kurse, ai kërkohet edhe nga Inter. /Sovrani. info/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme