Dikur pjesë e serialeve, sot Kampione botërore: Kështu dukej Geta Beqa |VIDEO

Kampionia e Kosovës në ‘bodybuilding’, Gentiana Beqa e ka cilësuar vitin 2017, si një ndër më të suksesshmit në karrierën e saj.


Ajo ka arritur të bëjë krenarë shqiptarët me sukseset e shumta jashtë vendit, teksa e ka dëshmuar që di të triumfojë gjithmonë e para.

Medalje të shumta e trofe në kampionatet e ndryshme, i sollën asaj epitetin si një ndër ‘bodybuilder’-et më të suksesshme shqiptare.

Por duhet kujtuar se Geta dikur kishte luajtur edhe në xhirimet e vitit të ri në krahë të Qumilit, shkruan gazetametro.net

Ajo padyshim se duket krejt ndryshe dhe shumë më në formë.

Në videon më poshtë mund të shihni Getën duke e shfaqur edhe një talent tjetër, aktrimin./gazetametro. net