Ditëlindja e Taulant Xhakës, urim i veçantë nga vëllai i vogël Graniti

Granit Xhaka ka dedikuar një urim special për vëllain e madh Taulant Xhakën, i cili sot feston ditëlindjen.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale, ia ka kujtuar atij se sa i veçantë është për të dhe sa krenarë është me vëllain e madh, transmeton Gazeta Express.

xhaka

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme