Djali 10 vjeçar i presidentit Trump i rrethuar nga rojet e armatosura e barka me mitraloz [foto]

Disa agjentë të shërbimit sekret të armatosur deri në dhëmbë e edhe një barkë e rojeve bregdetare e armatosur me mitraloz, duken si një masë sigurie e tepruar për një fëmijë që është duke luajtur, por jo edhe për Barron Trump.

Djali 10 vjeçari i Presidentit të zgjedhur Donald Trump dhe gruaja e tij Melania ishin duke luajtur me një grup fëmijësh në pronën e njohur Mar-a-Lago në Palm Beach, të Floridas, ku kanë festuar Ditën e Falënderimeve, transmeton koha.net.

Barron ruhej nga afër nga shumë njerëz të cilët janë agjentë të shërbimit sekret, derisa ai luante me fëmijët e tjerë në pjesën e pasme të pronës luksoze të babait të tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme