Djali i Thaçit tregon se është bërë burrë, kështu nuk e keni parë deri tash!

Ashtu si babai i tij presidenti Hashim Thaçi, edhe Endriti ka kujdes mjaft për trupin e tij.

Endriti është frekuentues i rregullt i qendrave të fitnesit në kryeqytet, ndërsa rrallëherë e tregon këtë siç bëjnë të rinjët e zakonshëm përmes fotografive.

Por në një fotografi të publikuar nga trajneri i tij, Endriti shihet në një fitnes të kryeqytetit, ndërsa bie në sy trupi i tij mjaft seksi dhe në formë, shkruan “Magazina.al”

13 orë më parëIslami: Thaçi e ka përkrahjen e DASH-it për themelimin e Ushtrisë (Video)

Ndryshe, djali i presidentit këto ditë është përfolur shumë për një lidhje me një bukuroshe nga Prishtina, por duket se të gjitha kanë qenë vetëm spekulime të mediave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme