Djali i trajnerit i shpëtoi vdekjes, arsyeja do t’ju lë pa mend

Dalin prapaskena të reja të rrëzimit të aeroplanit të skuadrës së Chapecoenses në Kolumbi.

Matheus Saroli, djali i trajnerit të Chapecoenses, ka treguar se pse nuk ka flutuar me ekipin.

“Unë nuk kam udhëtuar sepse e kam harruar pasaportën në shtëpi. Për këtë arsye jam gjallë”, shkroi Matheus në Facebook, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë, nëna ime dhe vëllai im jemi mirë. Falënderoj të gjithë ata që kanë dërguar mesazhe”, shtoi ai.

Trajneri i skuadrës kishte thënë një deklaratë shumë interesante rreth vdekjes, para fluturimit që ia solli vdekjen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme