Do shkriheni së qeshuri në episodin e parë të “Egjelit” (Video)

Edhe seriali “Egjeli” po rikthehet me sezoninë e ri.

Aktorët e grupit “Stupcat” padyshim që janë grupi më i pëlqyer kur bëhet fjalë për humor.

Ata nga kjo e diele do të rikthehen në ekranin e Televizionit Publik të Kosovës me serialin “Egjeli”, shkruan Magazina.al

Aktori Vedat Bajrami, ka bërë të ditur se “Egjeli” ka material të transmetohet për tri vite, por edhe më shumë.

Në promon e episodit të parë, shihen skena mjaft interesante, e ku duket se gjithçka do të nis nga fillimi, me martesën e personoazhit Sheqa dhe Gjyla, ndërsa Liki duket se në këtë episodë do të jetë një fëmijë, pasi regjisori dhe skenaristi i serialit kanë pëlqyer ta kthejnë në retrospektivë historinë e serialit komikë.

Për më shumë shikoni çfarë do të ketë në epsiodin e parë të “Egjelit” i cili do të transmetohet nga kjo e diele në RTK nga ora 20:15./Magazina.al/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme