Draxler, 40 milionë euro i fiton Wolfsburgu

Julian Draxler do ta vazhdojë karrierën në Francë te PSG.

Lojtari në kohën e fundit nuk kishte marrëdhënie të mira me klubin dhe Wolfsbugu kishte filluar të mendoj shitjen.

Por tashmë lojtari duket se ka gjetur rrugën dhe skuadrën e re.

Ai do ta vazhdojë karrierën te PSG.

Negociatat janë ndalur në çmimin e 40 milionë eurove. /Telegrafi/