Drogba nuk kthehet më te skuadra e tij

Didier Drogba ka konfirmuar se do të largohet nga skuadra amerikane, Montreal.

Sulmuesi i famshëm nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba nuk do të jetë lojtari i ekipit amerikan, Montreal, në sezonin e ardhëm.

Ish legjenda e Chelsea ka konfirmuar se do të largohet nga ky ekip në fund të këtij sezoni.

“Kontrata ime mbaron në fund të sezonit dhe unë nuk do të kthehen më këtu”, ka thënë Drogba, i cili ka falënderuar tifozët dhe drejtuesit e Montrealit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme